Rattasport

15. oktoobril toimunud Eesti meistrivõistlustel cyclo-crossis panid õed Anet (8.a) ja Merili Sirvel (11. klass) ilusa punkti kodustele tiitlivõistlustele.

Läinud laupäeval Nõmme Spordikeskuse radadel peetud võistlustel võitis Merili naisjuunioride võistlusklassis meistritiitli ja Anet kuni 14-aastaste tüdrukute klassis hõbemedali.

Merili Sirve   Anet Sirvel

- - -

Hawaii Express Estonian Cup 2016 maastikurattasarja koondarvestuses võitis Anet Sirvel poolmaratonis N14-16 vanuseklassis esikoha, samaväärse tulemuse saavutas Merili Sirvel maratonidistantsil N23 vanuseklassis - I koht. Selles võistlussarjas kuulusid nii Merili kui Anet Spordipartner Racing Girls naiskonda, mis kokkuvõttes võitis II koha.

- - -

MTBEST Eesti Maastikurattasarja käesoleva hooaja kokkuvõttes saavutas Anet Sirvel noorte- ja matkasõidu arvestuses N14 võistlusklassis II koha, Merili Sirvel oli põhisõidu distantsil naiste arvestuses neljas.

- - -

Team Rattapood Cup 2016 mägirattasarja üldkokkuvõttes võitis Anet Sirvel M12/N14 võistlusklassis esikoha. Merili Sirvel sai naiste ja naisjuunioride klassis III koha.

- - -

Soudal Eesti CX Karikasari 2016 kokkuvõttes enne viimast etappi on Merili Sirvel naisjuunioride arvestuses I kohal ning Anet Sirvel N14 võistlusklassis teine.

Anet ja Merili esindavad Kalevi Jalgrattakooli ja harjutavad treener Ado Heina juhendamisel.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Rattasport