Maadlus

Laupäeval, 10. detsembril selgusid Tapa spordihoones tänavused Lääne-Virumaa meistrid kreeka-rooma ja naistemaadluses.

Kadrina Keskkooli õpilastest jõudis medalini 14 noormaadlejat.

Kahes kergemas naistemaadluse kaalukategoorias konkureerisid üksnes Spordiklubi Kadrina esindajad: -30 kg kaaluvate tüdrukute kaks paremat olid Keitlin Meribel Mägi (4.a) ja Mia Johanna Nukk (3.d), -40 kg kaaluvate tüdrukute hulgas moodustasid esikolmiku Vija Altmäe (5.b), Helena Viktoria Viise (4.a) ja Anne-Mai Tammiste (4.a).

Kreeka-rooma maadluses 2006. aastal ja hiljem sündinud poiste kaalukategoorias -33 kg võitis Reimo Ratsov (4.b) esikoha, Kirill Pobjaržin (2.b) oli kolmas. Sama vanuse -37 kg kaalus sai Andris Eeriksoo (3.c) III koha, -42 kg kategoorias võitis Elar Hinno (3.b) esikoha.

Õpilaste arvestuses teenis Dmitri Pobjaržin (3.d) kehakaalus -42 kg esikoha, Karl-Kristjan Valdna (9.b) kehakaalus -53 kg II koha. Kuni 66 kg kaaluvate õppurite hulgas võitis meistrikulla Markus Julius Holmberg (9.a), Tauri Altmäe (9.c) oli teine. Üle 73 kg kaalukategoorias saavutas Anvar Sild (8.a) samuti II koha.

Täiskasvanute meistrivõistlustel täiendasid SK Kadrina medalisaaki kaalukategoorias -66 kg Markus Julius Holmberg kuld- ja Tauri Altmäe hõbemedaliga.

Kõik harjutavad treenerite Ivar Abneri ja Valeri Pormanni käe all.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Maadlus