Spordiaasta tähed 2015/2016

Kadrina Keskkooli 2015/2016. õppeaasta parimaks sportlaseks neidudest nimetati Merili Sirvel ja parimaks sportlaseks noormeestest Markus Julius Holmberg.

Merili Sirvel   Markus Julius Holmberg

Eelmise õppeaasta parima sportlase tiitli nominentide hulgas olid neidudest Merili Sirvel (jalgrattasport), Anet Sirvel (jalgrattasport) ja Saara Suurkivi (vibusport) ning noormeestest Ragnar Rooba (orienteerumine), Markus Julius Holmberg (maadlus) ja Peeter-Erik Rummo (triatlon).

Anet Sirvel   Saara Suurkivi
Ragnar Rooba   Peeter-Erik Rummo

Kadrina Keskkooli edukaim võistkond 2015/2016. õppeaastal oli Eesti U-12 vanuseklassi minivõrkpalli meistrivõistlustel poistele 6. koha saavutanud võistkond.

Edukaim võistkond

Edukaima võistkonna nominetideks olid EKSL festivalil "Osavaim korvpallur" 8.-9. klasside arvestuses I koha saavutanud meeskond, Eesti U-12 vanuseklassi minivõrkpalli meistrivõistlustel poistele 6. koha saavutanud võistkond ning 1.-3. klasside rahvastepallis EKSL "Dumle" piirkondlikel võistlustel II koha saavutanud tütarlaste võistkond.

Parimate sportlaste autasustamine ja treenerite tänamine toimus sügisel.

VAATA PILTE TUNNUSTUSÜRITUSELT

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Spordiaasta tähed 2015/2016