Kadrina Karud Itaalias

Kuus Kadrina Keskkooli noormeest osaleb Kadrina Karude koosseisus Itaalias Palestrina linnas peetaval aasta alguse korvapalliturniiril "Memorial Tonino Iaia".

2.-6. jaanuarini toimuv ja 18-aastase ajalooga korvpalliturniir on pühendatud Itaalia noorkorvpalluri, autoõnnetuses hukkunud Tonino Iaia mälestusele. Kadrina Karude osalemine turniiril õnnestus tänu treener Raivo Tribuntsovi ja võistluse korralaja Massimo Guerrini pikaajalisele sõprusele.

Meie kooli õpilastest kuuluvad meeskonda Artur Konontšuk, Romet Lõns, Ingmar Toomejõe, Germo Veide (10. klass), Maiki Ling ja Faustin Maurel (11. klass).

Karude tegemisi Itaalias kajastab Rein Siku lugudesari "Kadrina Karude uskumatud seiklused Itaalias", mida saab lugada vallaveebist: 1. osa, 2. osa, 3. osa, 4. osa.

Pildigaleriid: valla fotoveebis, võistluse kodulehel.

Õnnitleme! Kadrina Karude korvpallivõistkond naases oma esimeselt välisturniirilt 3. koha karika ja hulga eriauhindadega.

Kadrina Karude meeskond   Kadrina Karude logo
Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Kadrina Karud Itaalias