Võrkpall

11. jaanuaril Rakveres peetud Swedbank Pallilahingu maakondlikul etapil võitsid Kadrina Keskkooli tüdrukud esikoha ja poisid II koha.

Tüdrukute võistkonda kuulusid: Kirsika Kaegas, Sandra Kruglova, Rahel-Marta Pihel (kõik 3.a), Grete-Lisett Alak, Kätriin Kotiesen, Inger Rummo, Anete Semjonov ja Karmel Veide (kõik 3.d).

Poiste võistkonda kuulusid: Kriss Kivro, Martin Matsiselts, Jaspar Vaher (kõik 3.a), Elar Hinno (3.b), Laur Lepik, Romet Mäepõld, Dmitri Pobjaržin, Karl-Martin Sirp ja Robin Vasemägi (kõik 3.d).

Iga piirkonna (maakonnad + 5 linna) kaks paremat võistkonda (kokku 40 poiste ja 40 tüdrukute võistkonda) osalevad veebruarikuus pallilahingu finaalturniiril.

Swedbank Pallilahing on 1.-3. klassi õpilastele mõeldud lihtne ja lõbus pallimäng, mis sobib suurepäraselt noortele, kes spordialaga alles esimest teretutvust sõlmivad. Mängu eesmärgiks on saata pall ülaltsööduga üle võrgu nii, et see maanduks vastase väljakupoolele ning vältida, et see lendaks võrku või auti.

Tüdrukute võistkond   Poiste võistkond
Kadrina Keskkooli võistkonnad   Maakonna tublimad võistkonnad