Võrkpalli miniliiga

14. veebruaril peetud Eesti Koolispordi Liidu võrkpalli miniliiga Lääne-Virumaa turniiril võitis Kadrina Keskkooli I võistkond poeglaste arvestuses esikoha.

Võidukasse meeskonda kuulusid Marten Romet Rindberg, Sten Umerov (mõlemad 5.a), Gregor Vool (5.b) ja Andreas Uusküla (5.c). Poiste treener on õpetaja Jaan Rummi.

Võit tagas meie võrgupoistele edasipääsu Ida regiooni (Järvamaa, Jõgevamaa, Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Narva) vahefinaali.

Kadrina Keskkooli II võistkond koosseisus Kert Pärnamäe, Gert Ruuto (mõlemad 5.a), Mairon Kirsch, Tenno Tingas (mõlemad 5.b), Alvar Allmäe ja Kristofer Kuuseste (mõlemad 4.b) kaotas kohamängus napilt Rakvere Gümnaasiumile ning sai kokkuvõttes 4. koha.

Miniliiga Kadrina Keskkooli võistkonnad

Miniliigas mängivad 4.-6. klassi poisid ja tüdrukud minivõrkpalli reeglite järgi.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Võrkpalli miniliiga