Võrkpall

Kadrina Keskkooli 3. klasside õpilased võistlesid teisipäeval, 28. veebruaril Tartus Swedbank Pallilahingu 2016/2017 hooaja finaalturniiril.

Nii 19 poiste kui 19 tütarlaste võistkonda oli jagatud kuude alagruppi, igas alagrupis 3-4 võistkonda.

Poiste vastaseks oma alagrupis olid Kilingi-Nõmme Gümnaasium ja Viljandi Kesklinna Kool. Mõlemas mängus tuli vastu võtta kaotus ja edasi ei pääsetud.

Tütarlaste vastasteks alagrupis olid Peetri Kool ja Põltsamaa Ühisgümnaasium. Mõlemad mängud võideti ja pääseti kuue parema hulka.

Edasi mängiti väljalangemissüsteemis. Vaatamata südikale mängule Tartu Kivilinna Kooliga, tuli vastu võtta kaotus. Kokkuvõttes 4.-6. koht, mis on väga tubli!

Meie jaoks on see uus mäng ja mõlemad võistkonnad vabariiklikus finaalis! Õnnitleme!

Tüdrukute võistkonda kuulusid Kirsika Kaegas, Sandra Kruglova, Rahel-Marta Pihel (kõik 3.a), Grete-Lisett Alak, Karoliina Kaldmaa, Kätriin Kotiesen, Inger Rummo, Anete Semjonov ja Karmel Veide (kõik 3.d).

Poiste võistkonda kuulusid: Kriss Kivro, Martin Matsiselts, Jaspar Vaher (kõik 3.a), Elar Hinno (3.b), Laur Lepik, Romet Mäepõld, Karl-Martin Sirp ja Robin Vasemägi (kõik 3.d).

Õpilasi juhendasid Rutt Kuusemäe ja Jaan Rummi.

Tüdrukute võistkond   Poiste võistkond

Loe lisaks: Swedbank Pallilahing Finaalturniir 2017