Rattasport

Eesti meistrivõistlused kriteeriumisõidus said jätku 13. mail Kuressaares (III etapp) ja nädal hiljem, 20. mail Elvas (IV etapp) tänavasõitudega.

Elva etapil võitis Merili Sirvel naiste ja naisjuunioride võistlusklassis kõiki konkurente, Anet Sirvel oli N14/N16 vanuseklassis kümnes. Kuressaare tänavasõidus leppis Merili 4. kohaga (naisjuunioridest teine).

Eesti meistrivõistluste II etapp kriteeriumisõidus viidi läbi 7. mail Keilas. Merili Sirvel oli kiireim naisjuunior, Anet Sirvel sai N16 võistlusklassis 4. koha.

- - -

29. aprillil anti start rattamaratonide sarja Hawaii Express Estonian Cup hooajale. Kuusalu Rattamaratonil sõideti väga ekstreemsetes ilmaoludes, sisuliselt lumetormis. Merili Sirvel võitis maratonidistantsil N23 võistlusklassis I koha (naiste üldarvestuse II koht). Poolmaratonis ei olnud naistratturite seas vastast Anet Sirvelile - esikoht nii oma vanuseklassis (N14-16) kui ka naiste üldarvestuses.

II etapp toimus 13. mail Konsul Ida-Virumaal. Põleva Kivi Rattamaratoni poolmaratoni distantsil sai Anet N14-16 vanusaklassis III koha (naiste üldarvestuse viies).

Selles võistlussarjas sõidab Merili klubi Sportland Bottecchia Team ning Anet klubi Spordipartner Racing Girls ridades.

- - -

23. aprillil Alutaguse 3. rattaralliga alanud Bosch Eesti Maastikurattasarja I etapil võitis Anet Sirvel noorte- ja matkasõidus N16 võistlusklassis esikoha. Merili Sirvel sai põhisõidus naiste arvestuses III koha.

Selles võistlussarjas esindab Merili klubi Sportland Bottecchia Team ning Anet Rakvere Rattaklubi Siplased / VITAX.

- - -

15. aprillil Eesti meistrivõistluste kriteeriumis I etapil Tallinnas (Tallinna MV kriteeriumis) võitis Merili Sirvel naiste ja naisjuunioride vanuseklassis II koha. Anet Sirvel oli N14/N16 klassis viies.

Vaata lähemalt: Finišiprotokoll

- - -

09. aprillil Team Rattapood Cup 2017 I etappil Narvas sai Merili Sirvel naiste ja naisjuunioride klassis II koha (parim juunior). Anet Sirvel teenis M14/N16 võistlusklassis III koha (kiireim N16 rattur).

16. aprillil Vokas toimunud II etapil oli Merili jälle teine (parim naisjuunior).

22. aprillil Rakveres sõidetud III etapil sai Merili NE/NJ klassis 3. koha ning Anet oli M14/N16 klassis viies (kuid tüdrukutest parim).

01. mail Põltsamaal peetud IV etapi lõpetas Anet M14/N16 võistlusklassis 10. kohaga (tüdrukutest III koht).

Anet ja Merili harjutavad Kalevi Jalgrattakoolis treener Ado Heina juhendamisel.