Pakume tööd: Kadrina Keskkool ootab uuest õppeaastast oma meeskonda füüsika- ja saksa keele õpetajat Loe edasi...
Toggle Bar

Laskevõistlus

Lääne-Virumaa riigikaitset õpetavate koolide laskevõistlustel Gustav Lokotari rändauhinnale said Kadrina Keskkooli võistkonnad III ja 7. koha.

Kolmapäeval, 19. aprillil Kadrina Spordihoone siselasketiirus Gustav Lokotari auks peetud laskevõistlusted toimusid juba üheksandat korda.

Omavahel võtsid mõõtu 4-liikmelised võistkonnad, kus vähemalt 1 liige pidi olema tütarlaps. Iga võistleja lasi õhupüssist 10 lasku püsti asendist ja 10 lasku spordipüssist lamades toelt. Võistkonna tulemuseks loeti iga harjutuse kolme parema tulemused.

Parima võistkondliku tulemuse laskis Kadrina Keskkooli II võistkond (Martin Paat, Eliise Poopuu, Kertu Meltsar, Kevin Jõgiste), kes aga võistles väljaspool arvestust. Seetõttu läks rändauhind teist aastat järjest Väike-Maarjasse. Kadrina Keskkooli 11. klassi võistkond (Henry-Sven Adams, Reiko Raudla, Kristina Aasa, Kirke Ojala) sai III koha ning Kadrina Keskkooli III võistkond koosseisus Pille Riin Erikson, Armi Laanemäe, Natalja-Anne Ruzu, Sofia Prints oli seitsmes.

Meie kooli õpilaste tulemused individuaalarvestuses (6 parema hulgas):

Õhupüssiharjutus (10 lasku 10 m) neiud

1. koht - Eliise Poopuu (11. klass)
6. koht - Kristina Aasa (10. klass)

Õhupüssiharjutus (10 lasku 10 m) noormehed

1. koht - Kristjan Laugesaar (11. klass)
3. koht - Kevin Jõgiste (11. klass)
4. koht - Martin Paat (11. klass)
6. koht - Henry-Sven Adams (10. klass)

Sportpüssiharjutus (10 lasku 25 m) neiud

1. koht - Sofia Prints (10. klass)
2. koht - Eliise Poopuu (11. klass)

Sportpüssiharjutus (10 lasku 25 m) noormehed

2. koht - Kristjan Laugesaar (11. klass)
5. koht - Martin Paat (11. klass)

Noori juhendab lasketreener Ants Gruno.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Laskevõistlus