Motosport

Soomes Tervakoskis toimus 6. mail Eesti meistrivõistluste 2. etapp mototrialis ja Otto Truu (1.a klass) saavutas klassis "noored vaba" II koha.

Rajad oli väga rasked - kaljused ja suurte tõusude ja laskumistega, täiesti uus kogemus. Eraldi arvestus peeti ka koos soomlastega, kus S-Cup Pälvi-Trial sarjas klassi noorimana sai Otto 9. koha.

Otto Truu EMV II etapil - II koht

Vaata ka: Mototriali EMV 2. etapi tulemused, Pälvi-Trial / EMV 2. etapi tulemused

- - -

Otto Truul läks mototriali Eesti meistrivõistluste 1. etapil Tartus väga hästi.

Seekord saavutas ta III koha, võisteldes uues klassis "noored vaba", kus osalejad olid kuni 13-aastased (Otto on 8-aastane).

Otto Truu EMV I etapil

Vaata ka: Mototriali EMV 1. etapi tulemused

- - -

Otepää Motoklubi korraldas 23. aprillil võistluse Valgjärve Trial 2017, kus F-klassis elektrimootorrattal saavutas 1. koha Kadrina Keskkooli 1.a klassi poiss Otto Truu.

Otto kuulub MTÜ motospordiklubisse GasGas, tema treener on kunagine tuntud sõitja Mati Karuauk.

Mototrial on haarav motospordiala, mis arendab eelkõige tasakaalutunnetust ja osavust mootorratta juhtimisel. Keha ja mootorratta valitsemine maastikul paneb proovile nii algaja kui ka edasijõudnud motosportlase.