NATO test noorsportlaste heaks

Läinud laupäeval võeti Kadrina kooli staadionil mõõtu võistkondlikus NATO testis. Võistlust peeti Kadrina noorsportlaste fondi toetuseks.

Jõukatsumine toimus teist aastat järjest, kokku osales tänavu 15 võistkonda.

Esikohta jagasid triatloniklubi 21CC mees- ja naiskond maksimaalse 900 punktiga.

Tubli tulemuse tegid Kadrina Keskkooli neiud Kirke Külmhallik, Krislin Mägi, Dagmar Lui (kõik 10. klass) ja Melissa Suvi (11. klass), kes jagasid 3.-4. kohta saades maksimumsummast vaid ühe punkti vähem.

Kadrina Keskkooli noormeeste võistkond koosesisus Kalev Rannar Müntser (9.a), Tauri Altmäe, Siim Ero (mõlemad 9.c) ja Jagnar Põld (11. klass) sai 857 punktiga 8. koha.

Kõige nooremad, noorsportlaste fondi stipendiaatide esindajad olid 837 punktiga kümnendad.

NATO testis tuleb toenglamangus käsi kõverdada, seliliasendist istuli tõusta ja 3,2 kilomeetrit läbi jooksta.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport NATO test noorsportlaste heaks