Võrkpall

16. jaanuaril Rakveres peetud Swedbank Pallilahingu maakondlikul etapil võitsid Kadrina Keskkooli poisid esikoha ja tüdrukud III koha.

Poiste võistkonda kuulusid Emil Bremen, Rasmus Mänd, Jan Marten Ojasaar, Albert Pukk (kõik 3.a), Sander Meelind (3.m), Brandon David Gross, Jargo Salve, Sten-Saimon Tammiste, Remo Valdmets (kõik 3.b).

Tüdrukute võistkonda kuulusid Grete Uusküla (2.a), Saskia Ambos, Kärt Kiitsak, Kätrin Post, Ellen Räbovõitra (kõik 3.a), Kirke Pikkma, Gretel Pärlin, Heidi Vaher (kõik 3.b).

Õpilasi saatsid õpetajad Rutt Kuusemäe ja Ülle Kink.

Kokku osales Lääne-Virumaa pallilahingus 5 poiste ja 7 tüdrukute võistkonda.

Iga piirkonna (maakonnad + 5 linna) kaks paremat võistkonda (kokku 40 poiste ja 40 tüdrukute võistkonda) osalevad veebruarikuus pallilahingu finaalturniiril.

Swedbank Pallilahing on 1.-3. klassi õpilastele mõeldud lihtne ja lõbus pallimäng, mis sobib suurepäraselt noortele, kes võrkpalliga alles esimest teretutvust sõlmivad. Mängu eesmärgiks on saata pall ülaltsööduga üle võrgu nii, et see maanduks vastase väljakupoolele ning püüdes palli takistada maandumist oma väljakupoolele.

Tüdrukute võistkond   Poiste võistkond
Kadrina Keskkooli võistkonnad   Võistkonnad koos juhendajatega