Ujumine

Reedel, 19. jaanuaril toimusid Loksal EKSL ujumisvõistlused. Kadrina Keskkooli võistkond saavutas 11 võistkonna hulgas 7. koha.

Edukaim võiskonnas oli Matteus Miilpalu (9.a klass), kes võitis 8.-9. klassi noormeeste arvestuses kõik individuaaldistantsid (50 m vabalt-, 50 m selili- ja 50 m rinnuliujumises).

Võistkonda kuulusid veel Minna Lilleoja, Anet Sirvel (9.a), Triin Rummo (9.b), Rosabel Klopp (6.a), Karolina Mitt (6.b), Tähti Pallon, Laura-Eliise Sokk (5.a), Keity Leesnurm (5.c), Inger Rummo (4.a), Henri Kärmas (9.a), Artur Lõõbas (9.b), Ranel Mäepõld (7.b), Glen Vainjärv (6.b), Laur Lepik (4.a), Andrus Endoja (4.c), Maigron Matsiselts (4.c).

Matteus Miilpalu (keskel) Kadrina Keskkooli võistkond

Tekst Rutt Kuusemäe, kehalise kasvatuse õpetaja; fotod Loona Ljaš, ujumistreener

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Ujumine