Kergejõustik

17.-18. märtsil toimunud Eesti U14 ja U16 talvistel meistrivõistlustel Tallinnas võitis Gregor Pilt (8.a klass) jaanuaris toimunud mitmevõistluse medali kõrvale ka üksikala ja teatejooksu medalid.

Vaatamata sellele, et võistlushooaeg on väga pikaks veninud, suutis Gregor sooritada veel sellel tasemel tulemusi, mis võimaldasid tal jõuda auhinnalistele kohtadele. Oma lemmikalal tõkkejooksus sai Gregor küll pettumuse osaliseks, sest kvalifitseerus A-finaali eeljooksude paremuselt 3. tulemusega (9,01), kuid lõppkokkuvõttes pidi finaalis leppima eeljooksust kehvema ajaga (9,11) ja 5. tulemusega.

Täpselt samal ajal tõkkejooksuga toimus kaugushüpe, mistõttu ei saanud Gregor korralikult kaugushüppeks valmistuda, nii tuli esimesest katsest tõkkejooksu kasuks loobuda, samuti ei saanud ta sammu korralikult klappima ja teine katse lõppes üleastumisega. Edasine võistluse käik oli väga närvesööv, kuid Gregor suutis end kokku võtta ja viimase katsega 5.93 hüpata, mis tagas II koha.

Teine auhinnaline koht tuli 4x200 m teatejooksus KJK Vike koosseisus ajaga 1.42,21 ja III koht. Enne teatejooksu hüppas Gregor veel kõrgust, saavutas tulemuseks 1.70 ja 4. koha.