Lahtiste uste päev

Head lapsevanemad! Ootame teid sel aastal taas kooli lahtiste uste päevale.

Neljapäeval, 11. detsembril on teil võimalus:

• veeta koos oma lapsega üks koolipäev, saada osa tema tegemistest, õnnestumistest;
  • jagada lapsega ühist kooliteed;
  • viibida oma lapse erinevates ainetundides;
  • vestelda aineõpetajate ja klassijuhatajaga ning teiste lastevanematega;
  • lõõgastuda koos lapsega vahetundides;
  • osaleda heategevuslikul jõululaadal "Jõulurõõmu Undlasse";
  • tagasisideks kohtuda kooli direktoriga kell 13:30 metoodikakabinetis.

Korraldus

1. Oma soovid tundides (vt e-päevikus tunniplaani) ja jõululaadal osalemiseks, kohtumiseks direktoriga ning lõunastamiseks kooli sööklas, palume päeva paremaks korraldamiseks registreeruda alates 14. novembrist kuni 8. detsembrini.
  2. Üleriided palume jätta oma lapse garderoobi. Oleme tänulikud, kui järgite meie kooli kodukorda ja võtate kaasa ka vahetusjalanõud.
  3. Tunnist/klassist tundi/klassi liikumisel kasutage laste suunavat abi. Samuti aitavad teid meelsasti meie suures koolimajas orienteerumisel kõik koolitöötajad.
  4. Lõunasööki saate osta kooli sööklast teile sobival ajal alates kella 12st. Tasumine sularahas. Hind sõltub valikutest.
  5. Oleme palunud päeva jäädvustama ka fotograafi. Kui te ei soovi, et teie või teie laps jääks pildile, andke sellest eelnevalt teada.

Registreerumine e-päevikus.

Kadrina Keskkooli direktori nõukogu