Moešõu "Ristlõige"

Valentinipäeva-eelsel neljapäeval sai huvikeskuse fuajees näha kunstipäraselt enneolematuid kostüüme. Toimus Kadrina koolis traditsiooniks saanud populaarne moešõu. Sel korral kandis sündmus alapealkirja "Ristlõige".

Publiku ette toodi kollektsioonid: "Modernism" (kunstidekool), "Muusikastiilid" (7.a), "Kaasavara" (11. klass), "Vahet pole" (6.a), "Ökotoit" (4.a), "Allakäigutrepist üles" (ÕE), "Pidupalitud" (vilistlased). Näha sai erinevate ajastute kunstivooludest inspireeritud kostüüme, kauneid pruutkleite, elusuuruses maasikat, ananassi ja jäätisetopsi, erinevate sugude ühinemist, arengut kodutust presidendini, rokist ja valsitaktist lähtuvaid komplekte ning pidulikult tuunitud palituid. Nähtu põhjal võib rõõmuga tõdeda, et noored on väga leidlikud, loomingulised ja andekad.

Erinevate sugude ühinemine

Uuenduslikult valiti seekord sündmuse paigaks teise korruse fuajee, mis ka temaatiliselt kujundati. Kuna modellid kõndisid publiku vahetus läheduses, oli noorte moelooming paremini nähtav ning kogu ruumis tekkis mõnus sünergia. Noortekeskuses järgnenud diskol anti üle mitmeid eripreemiaid ning publikulemmik, milleks osutus kollektsioon "Vahet pole".

Täname kõiki moešõul osalejaid, nende õpetajaid ja kindlasti ka lapsevanemaid ning publikut!

Sündmuse kordaminek on hea näide kooli huvijuhi Liisi, huvikeskusest Marge ja rahvamajast Helena igati toimivast koostööst. Kuna koostöös peitub jõud, on juba uued sündmused silmapiiril. Noorte omaalgatus ja põnevad ideed on alati oodatud!

Korraldajad

VAATA PILTE

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sündmused Moešõu "Ristlõige"