Soome lahe teemaline rändnäitus

Külastage UNESCO Läänemere Projekti (BSP) õpilaste joonistuskonkursi (2014. a) rändnäitust "Soome lahe rannik ja elustik".

Näitusel on esindatud konkursi parimad tööd mitmetest Eesti BSP koolidest, sealhulgas ka Kadrina Keskkooli õpilaste joonistused. Konkursi žürii poolt esile tõstetud tööd on tähistatud vastavalt vanuseastmetele värviliste ringikestega.

Joonistuskonkursi temaatika oli suunatud Soome lahe aastale (2014), et pöörata tähelepanu keskkonnaprobleemidele - Soome laht on Läänemere üks saastatumaid alasid, kus toitainete koormus pinnaühikule ületab kolmekordselt Läänemere keskmise. Konkurss toimus Eesti, Soome ja Venemaa BSP koolides. Näitust esitletakse ka juunikuus toimuval rahvusvahelisel BSP konverenstil Tallinnas.

Näitus jääb avatuks 24. aprillini ning asub koolimaja 1. korrusel - B-korpuse koridoris ning C-korpuse fuajees; näitusel on üle 40 joonistuse.

Head vaatamist ja mõtisklemist keskkonnaprobleemide üle!

Mudila õhtusöök   Mutandid

Tekst: Siret Pung, bioloogiaõpetaja