Lahtiste uste päev

Head lapsevanemad! Ootame teid sel aastal taas kooli lahtiste uste päevale.

Reedel, 06. novembril on teil võimalus:

• veeta koos oma lapsega üks koolipäev, saada osa tema tegemistest, õnnestumistest;
  • jagada lapsega ühist kooliteed;
  • viibida oma lapse erinevates ainetundides;
  • vestelda aineõpetajate ja klassijuhatajaga ning teiste lastevanematega;
  • lõõgastuda koos lapsega vahetundides;
  • maitsta koolisööklas pakutavaid toite ja tutvuda koolipuhveti valikuga;
  • tagasisideks kohtuda kooli direktoriga kell 13:30 metoodikakabinetis; samas tutvustame lastevanemate rahuloluküsitluse tulemusi ja võrdleme neid laste omadega..

Korraldus

1. Oma soovid tundides (vt e-päevikus tunniplaani) osalemiseks, kohtumiseks direktoriga ning lõunastamiseks kooli sööklas, palume päeva paremaks korraldamiseks registreeruda alates 15. oktoobrist kuni 3. novembrini.
  2. Üleriided palume jätta oma lapse garderoobi. Oleme tänulikud, kui järgite meie kooli kodukorda ja võtate kaasa ka vahetusjalanõud.
  3. Tunnist/klassist tundi/klassi liikumisel kasutage laste suunavat abi. Samuti aitavad teid meelsasti meie suures koolimajas orienteerumisel kõik koolitöötajad.
  4. Lõunasööki saate osta kooli sööklast teile sobival ajal alates kella 12st. Tasumine sularahas. Hind sõltub valikutest.

Registreerumine e-päevikus.

Kadrina Keskkooli direktori nõukogu