Algklasside tegemised isadepäeva nädalal

Enne ja pärast isadepäeva külastasid algklassid isade, onude ja vanaisade töökohti.

1.b ja 1.c klass käis ettevõttes AS Reideni Plaat, kus Ragnar Remiküll tutvustas soojustusplaatide tootmist.

2.a klassi õpilased käisid Kadrina huvikeskuse ronimisseina uudistamas. Kõik soovijad said Urmo isa Raido Nageli juhendamisel seinal ronida. Lisaks rääkis Urmo isa oma tööst arboristina ("puude perearst") ja päästjana. Klass sai kingituseks isa valmistatud vajaliku herbaariumi.

2.b klass külastas AS Plokki. Õpilased valmistasid toredaid linnumaju koos Bryani vanematega. Paljude õpilaste kodudes on nüüd olemas lindude toidumajad.

2.c ja 2.d külastasid AS Kadrina Soojuse vee- ning reoveepuhastusjaama.

3.a ja 3.c klassi poisid meisterdasid koos Tähti isa Tanel Palloniga puust mänguautosi. Selleks pidid poisid lihvima, liimima ja puurima.

AS Reideni Plaati külastamas   Lindude toidumajade meisterdamine
Veepuhastusjaamas   Meisterdamine Tähti isaga

Kirjutas Marge Abner, klassiõpetaja

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sündmused Algklasside tegemised isadepäeva nädalal