Poisid ronisid puude otsas

Kevadel ei soovi ükski õpilane veeta aega hallide seinte vahel. Seepärast sõitsidki 16. mail, päikselisel kevadpäeval 8. klassi poisid Neeruti mägedesse, et tähistada traditsioonilist Neeruti päeva.

Selle päeva puhul paigaldatakse juba 7. aastat järjest väikelindudele pesakaste. Lindude uued kodud ehitati valmis tehnoloogiaõpetuse tundides 6. klasside poolt.

Kohapeal tehti selgeks pesakastide paigaldamise põhitõed ja seejärel kinnitati ehitised puude külge. Metsas tutvuti ka kohalike taimedega – nähti sinilillelehti, metspipart, kuusekasve ja muudki vahvat. Kohtuti ka väikese ämblikuga, kes oli näpitsate peale roninud.

8.a klassi õpilane Mirko Raik arvas, et on tore teha koostööd nooremate klassidega ja selliseid õuesolemisi võiks olla rohkem. Päev läks Mirko arvates korda - kevadel on ikka tore looduses viibida.

Ettevõtmist on plaanis korraldada ka järgmisel kevadel. Aitäh ilusa päeva eest looduses!

8. klassi poisid pesakastidega   Poisid paigaldavad pesakasti

Kirjutas Reio Opromei, 8.a klass