Lahtiste uste päev

Head lapsevanemad! Täname teid kõiki, kes te osalesite eelmisel lahtiste uste päeval oktoobrikuus. Ootame teid taas kooli!

Teisipäeval, 17. jaanuaril on teil võimalus:

• veeta koos oma lapsega üks koolipäev, saada osa tema tegemistest, õnnestumistest;
  • jagada lapsega ühist kooliteed;
  • viibida oma lapse erinevates ainetundides;
  • vestelda aineõpetajate ja klassijuhatajaga ning teiste lastevanematega;
  • lõõgastuda koos lapsega vahetundides;
  • tagasisideks kohtuda kooli direktoriga kell 14.30 metoodikakabinetis.

Korraldus

1. Oma soovid tundides (vt e-päevikus tunniplaani) osalemiseks, kohtumiseks direktoriga ning lõunastamiseks kooli sööklas, palume päeva paremaks korraldamiseks registreeruda alates teate ilmumisest kuni 16. jaanuarini.
  2. Üleriided palume jätta oma lapse garderoobi. Oleme tänulikud, kui järgite meie kooli kodukorda ja võtate kaasa ka vahetusjalanõud.
  3. Tunnist/klassist tundi/klassi liikumisel kasutage laste suunavat abi. Samuti aitavad teid meelsasti meie suures koolimajas orienteerumisel kõik koolitöötajad.
  4. Lõunasööki saate osta kooli sööklast teile sobival ajal alates kella 12st. Tasumine sularahas. Hind sõltub valikutest.
  5. Oleme palunud päeva jäädvustama ka fotograafi. Kui te ei soovi, et teie või teie laps jääks pildile, andke sellest eelnevalt teada.

Registreerumine e-päevikus.

Kadrina Keskkooli direktori nõukogu