Väikesed illustraatorid

Emakeelenädala raames toimus algklassides illustratsioonide näitus, mille jaoks võttis iga laps kooli kaasa oma lemmikraamatu. Kunstiõpetuse tunnis valmis illustratsioon lemmikraamatule.

Nii tutvustati üksteisele põnevat lugemisvara ning kindlasti leiti ka uusi raamatuid, mida varem lugenud ei olnud. Kõige popimaks raamatuks võib pidada teost "Lotte", peaaegu igas klassis oli õpilasi, kes joonistasid pildi Lottest. Veel oli vahvaid tegelasi teistest raamatutest, näiteks tuletõrjekoer Nublu, Nöbinina ja Pipi Pikksukk.

Lisaks näitusele kirjutati ilusas emakeeles etteütlust ning loeti Eesti luuletajate luuletusi. Punkti paneb emakeelenädalale lastekirjanik Heiki Vilep, kes väisab Kadrina kooli neljapäeval, 22. märtsil.

Kirjutas õpetaja Rita Rammo, näitust pildistas õpetaja Merle Kärdla

VAATA VEEL PILTE