Kadrina valla haridusstipendium

Kadrina vallavolikogu määras aasta 2015 haridusstipendiumid. Stipendiaate on tänavu seitse.

500 eurot saavad Andri Soone (11. klass) ja Liina Suurkivi (50. lend). 400 eurot saavad Heivo Reinek (54. lend), Priit Rusalepp (47. lend) ja Janne Rannala (51. lend). Lisaks saab 250-eurose stipendiumi Andi Soone juhendaja Karl Meos ja 200 eurot Heivo Reineki juhendaja Evelin Tiiter.

Andri Soone sai tunnustuse uurimistöö eest, mis käsitles krüptoraha aadresside lihtsustamist. Liina Suurkivi töö teemaks on "Õpiraskustega õpilaste emotsioonide seotus õpetajate juhtimisstiilidega ja käitumisega Kadrina Keskkooli näitel". Heivo Reinek tudeerib Neeruti mõisa majandamist. Janne Rannala uurib Kadrina lähedal asuvaid Lääne-Viru erihoolekandeasutusi ja puuetega inimeste rahulolu pakutavate teenustega. Trompetist Priit Rusalepp on oma panuse andnud Kadrina kultuuriellu esinedes hulgal kontsertidel Kadrina Pasunakoori koosseisus. Praegu töötab ta Tapa linna orkestri dirigendina.

Loe lisaks: Kadrina valla haridusstipendiumi määramise kord

Sa oled siin: Avaleht Uudised Varia Kadrina valla haridusstipendium