Kadripäeval hooldekodus

Kadripäeva hommikul oli Kadrina Hooldekodu mõisasaali kogunenud ootel publik. Järjekordselt läksid Kadrina Keskkooli õpilased eakaid rõõmustama väikese kontserdiga.

Esinejateks 4.c klassi õpilased Andreas, Kirke-Kleer, Karl-Mattias, Marcel Johannes, Heiko-Kaido, Reigo ja 10. klassist laulutüdruk Regina. Meeleolukad etteasted õpetas selgeks muusikaõpetaja Elene Altmäe.

Heatahtliku publiku pani kaasa laulma 4. klassi esitatud lood väikekanneldel. Viimased on valminud koolis õpilaste loovtööna ja juhendajaks poiste tööõpetuse õpetaja Karl Meos.

Elevust tekitasid õpilaste küsitud mõistatused, millele tuli õigeid vastuseid ka publiku hulgast.

Lõpetuseks kõlasid imekaunid laulud Reginalt.

Kadripäeva jäävad meenutama hooldekodu elanikele omavalmistatud kaardid heade soovidega 4.c klassi poolt.

4.c klassi lapsed Kadrina hooldekodus   Kaardid heade soovidega

Kirjutas ja pildistas Terje Sander, sotsiaalpedagoog