Haridusstipendium

Kadrina vallavolikogu määras 2016. aasta haridusstipendiumid. Stipendiaate on tänavu neli, välja jagati 1200 eurot uurimistööde toetuseks.

400-eurose stipendiumi saavad Anett Altmäe (10. klass) ja Kaisa-Kristina Kivirand (55. lend), 200 eurot saavad Aneti juhendaja Evelin Tiiter ja Kaisa-Kristina juhendaja Rutt Kuusemäe.

Anett Altmäe koostas uurimustöö küüditatute Siberist tagasituleku kohta. Üks osa sellest oli Aneti vanaema perekonna lugu. Töö kandis pealkirja "Elu pärast Siberit". Uurimus, mis on avaldatud ka veebipõhises õpilaste teadusajakirjas Akadeemiake, on saanud mitmeid auhindu. Tööd saab lugeda siit.

Kaisa-Kristina Kivirand koostas Kadrina Keskkoolis õppides uurimuse "Suusatamisest Kadrina Keskkoolis aastatel 1960-1990". Hetkel õpib Kaisa-Kristina Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala 1. kursusel.

Kokku laekus neli stipendiumitaotlust.

Loe lisaks: Kadrina valla haridusstipendiumi määramise kord

Sa oled siin: Avaleht Uudised Varia Haridusstipendium