Pakume tööd: Kadrina Keskkool ootab uuest õppeaastast oma meeskonda füüsika- ja saksa keele õpetajat Loe edasi...
Toggle Bar

Haridusstipendium

Kadrina vallavolikogu määras 2017. aasta haridusstipendiumid. Stipendiaate on tänavu neli, välja jagati 2600 eurot uurimistööde ja luuleloomingu toetuseks.

Õnnitleme Kadrina haridusstipendiumi laureaate!

Khirsten Terese Murumägi, kelle uurimistöö "Elust teise maailmasõja ajal Kadrina algkooli endiste õpilaste mälestuste põhjal" (juhendaja Evelin Tiiter) on loetav siin.

Helen Proosa, kelle uurimistöö "Kohanimed enne ja nüüd. Kadrina-kandi oronüümid" (juhendaja Liivi Heinla) on loetav siin.

Anna-Liis Post, kelle uurimistöö "Kadrina kohtade hüüdnimed" (juhendaja Liivi Heinla) on loetav siin.

Kärol Soidla, kelle Tartu Ülikool psühholoogia eriala 2015. aasta bakalaureuseõppe uurimistöö kandis nime "Perfektsionismi dimensioonide mõju häirunud söömishoiakute kujunemisele 12-14-aastastel lastel".

Laura Pruul, kelle luulekogu "Reaalne unistaja" on müügil hästivarustatud raamatukauplustes ja peagi ka Kadrina valla raamatukogus.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Varia Haridusstipendium