Koostööseminar HEV õpilaste õpetajatega

Neljapäeval, 12. oktoobril oli meie kooli tugimeeskonnal hea võimalus jagada kogemusi kolleegidega Porkuni ja Soome Rajasalme koolist.

Kohtumisel tutvustasime meetodeid, mida kasutame meie koolis töös õpilastega. Lühiettekannetega esinesid allakirjutanu ja Reesi Sirvi.

Porkuni ja Rajasalme koole seob koostöö läbi meeskonnatöö projekti. Projektis osalevad koolid on spetsialiseerunud erivajadustega õpilaste õpetusele ja arendamisele. Rajasalme kool on ainulaadne ka Soome oludes, kus aidatakse lapsi, kes enam mujalt abi ei saa ja on jõudnud nende juurde.

Kuigi koolid on nii erinevad, siis on palju sarnast, mis igapäevatöös kattub. Tugimeeskond koolides on õpilase toetaja protsessis ning tihti ei ole toimivat lahendust kohe olemas, mida tõdesime koos.

Tagasiside külaliste poolt oli, et meie kooli meeskond on väga tore, seda oli tunda.

Kirjutas ja pildistas Terje Sander, sotsiaalpedagoog ja HEV koordinaator

Sa oled siin: Avaleht Uudised Varia Koostööseminar HEV õpilaste õpetajatega