Kadrina kooli esimene minifirma on registreeritud

Kadrina Keskkooli esimene minifirma ja õpilasfirmade programmi läbija Motivatsioonilaks registreeriti täna, 25. oktoobril 2017.

Minifirma meeskond soovib olla eeskujuks tervele koolile, et meil tekiks rohkem mini- ja õpilasfirmasid. "On kahetsusväärne, et kuigi Eestis on õpilasfirmasid tehtud juba 25 aastat, jõudis esimene neist Kadrina Keskkooli alles sellel aastal," leiavad Motivatsioonilaksu liikmed.

Täiendavat lugemist Kadrina valla kodulehelt:

MF Motivatsioonilaks, sellist nime hakkab kandma Kadrina Keskkooli viie naksaka neiu poolt asutatav minifirma. Neiud ise on Anita Algus (8.b), Getter Volter (8.a), Hanna-Eliise Liivak (8.b), Keity Lehtjõe (8.a) ja Pauline Lotta Viise (8.a).

Nad pöördusid vallaveebi poole sooviga levitada online'is nende turu-uuringut, mis ka rõõmuga tehtud sai.

9. augustil kohtusid asutajad ja vaatasid üle küsitluse vastused. Vastanuid oli kokku 492! Välja pakutud võimalikest toodetest said kõige rohkem hääli smuutide tegemine, järgnesid heade soovidega/ütlustega tassid. Neid mõlemaid kavatsetaksegi tootma hakata nime all MF Motivatsioonilaks.

Minifirma on lihtsustatud variant õpilasfirma programmist, mis on mõeldud ettevõtliku mõttelaadi arendamiseks ja ettevõtlusalaste põhiteadmiste andmiseks 7.-9. klassis.

Motivatsioonilaksu meeskond

Pildil vasakult paremale: allpool Hanna-Eliise, Pauline Lotta, üleval Anita, Keity, Getter.

Loe veel: VIIS NEIUT Kadrina Keskkoolist käivitavad minifirmat ning korraldavad turu-uuringut

Sa oled siin: Avaleht Uudised Varia Kadrina kooli esimene minifirma on registreeritud