Koolivormi küsitlus lapsevanematele

Austatud lapsevanemad! Soovime sisse viia koolivormi kandmise Kadrina Keskkoolis. Antud teema on arutluse all olnud juba nii kooli hoolekogus kui õpilasesinduses ning nüüd pöördume arvamuse saamiseks kõikide lapsevanemate poole.

Kui koolivormi kasutuselevõtt saab poolehoiu, on oluline teada, et koolivormi ei rakendata täies ulatuses s.t võimalik on soetada üksikuid elemente ning neid tavarõivastusega sobivalt kombineerida.

Allolevatel piltidel on näha meie võimaliku koolivormi disaini, infot materjali kohta ja toodete hindasid.

Kudumid   Triiksärgid
Polosärgid   T-särgid

Kui olete heitnud pilgu peale, palume tagasiside saamiseks vastata mõnele küsimusele, vastuseid ootame 22. veebruariks k.a.

Edasi küsitlust täitma.

NB! 16. veebruaril kell 17.30 toimuval kooli moešõul Kadrina huvikeskuses saab koolivormiga ka lähemalt tutvuda.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Varia Koolivormi küsitlus lapsevanematele