Haridusstipendium

Kadrina vallavolikogu määras 2018. aasta haridusstipendiumid. Stipendiaate on tänavu kuus, välja jagati 3000 eurot praktiliste, uurimis- ja magistritööde toetuseks.

Õnnitleme Kadrina haridusstipendiumi laureaate!

Roberta Kirsch, kelle praktiline töö "Kadrina Keskkooli õpilaste saavutused spordis 2015.-2016. õppeaastal" (juhendaja Rutt Kuusemäe) on loetav siin.

Mariliis Tiiter, kelle Tallinna Ülikooli muusika pedagoogika eriala 2017. aasta bakalaureusetöö kandis pealkirja "Koorilaulus kasutatavate õppemeetodite efektiivsus repertuaari õppimisel mittenooditundjate seas" (juhendaja Marit Mõistlik-Tamm).

Hanno Tikkerbär, kelle Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi füsioteraapia eriala 2017. aasta magistritöö "Alaselja ja alajäseme piirkonna ülekoormusvigastuste registreerimine Eesti kergejõustiklastel 12-nädalase suvise treeningperioodi vältel" (juhendajad Mati Arend, Priit Kaasik) on loetav siin.

Johanna Angela Bremen, kelle uurimistöö "Minu suguvõsa nimed" (juhendaja Liivi Heinla) on loetav siin.

Anett Altmäe, kelle uurimistöö "Jalgratastega fosforiidisõjast Eesti Vabariiki de facto" (juhendaja Evelin Tiiter) on loetav siin.

Kristel Rannala, kelle uurimistöö "Rein Siku isikustiil" (juhendaja Liivi Heinla) on loetav siin.

Volikogu 31.01.2018 otsuse alusel on haridusstipendiumi suuruseks kõigile stipendiaatidele 400 eurot ja nende juhendajatele 100 eurot. Stipendiumid ja tunnustuskirjad antakse üle 24. veebruaril Kadrina huvikeskuses.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Varia Haridusstipendium