Minister külastas kooli ja lasteaeda

Sõbrapäeval, 14. veebruaril külastas Kadrina Keskkooli ja Lasteaed Sipsikut haridus- ja teadusminister Mailis Reps.

Kohtumisel Kadrina Keskkooli õpilastega, vastas Reps neid huvitanud küsimustele: kas kodutöid enam ei jäeta, milline näeb välja tavaline ministri tööpäev, millised on tema hobid, kas 5 vaheaega tuleb ning kuidas motiveerida noori õpetajaharidust omandama minna?

Kokkuvõttes jäi minister Kadrina haridusasutuste tööga väga rahule ning lubas, et see ei jää viimaseks korraks Kadrinat külastada. Mailis Repsi esimene kokkupuude Kadrinaga jääb 2000. aastate algusesse.

Koolide-lasteaedade külastuste sisuks on vestlused juhtkonna ja õpetajatega, esinemised õpilastele, ringkäigud õppeasutustes. Kohtumistel räägitakse aktuaalsetel haridusteemadel ning minister kuulab kooliperede ja lasteaednike arvamusi ja seisukohti. Ministri jaoks on väga oluline olla kursis haridusasutuste argieluga, mitte ainult pealinnas, vaid ka kaugemal.

Minister külastas Kadrina kooli

Kirjutas ja pildistas Lisete Laisaar