Reis Hispaaniasse

18.-24. märtsini viibisid Kadrina Keskkooli rahvatantsijad tantsurühmast "Meie vahel" Hispaanias Zalamea de la Serenas. Eestlasi võttis vastu Hispaania külm kevad ja sooja südamega hispaanlased.

Kadrina noortel oli külakostiks kaasas valik rahvatantse, mida esitati kolmel korral nii kohalikus kultuurikeskuses kui ka naaberkülas Esparragosa de la Serenas.

Lisaks tantsimisele mahtusid Hispaanias veedetud nädalasse veel mitmed põnevad tegevused: osalemine koolis korraldatud töötubades ja ise ühe tantsulis-mängulise töötoa läbiviimine, matkamine ja linnuvaatlus Monfragüe looduspargis, reis Andaluusia pealinna Sevilla, UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluva väikelinna Cáceres külastamine.

Kõige emotsionaalsem kogemus oli meistriklass kohalikus flamenkostuudios Carmen.

Nüüd ootame külla oma hispaanlastest sõpru, et näidata neile oma kodu - Eestit ja Kadrina Keskkooli. Hispaania õpilased ja õpetajad viibivad Kadrinas 23.-29. aprillini.

Cácerese külastamine   Kohalikus flamenkostuudios

Kirjutas ja pildistas Signe Ojasalu, inglise keele õpetaja