Kadrina kooli 115. aastapäeva tähistamise ja vilistlaspeo pilte saab vaadata SIIT.

Auväärt Kadrina Keskkooli vilistlased! Tuulake oma mälusahtlites ning meenutage, milline oli see puu kooli staadioni kõrval pargis, mille just teie lend istutas.

7. oktoobril toimub ka lendude või klasside pildistamine - KUMA Foto piltnikud ootavad vene ja saksa keele klassides (B-korpuse II korrusel).

Austatud vilistlased ja külalised! Koolimaja uksed avatakse 7. oktoobri üritusele registreerimiseks kell 14.00.

Lendude, endiste õpetajate ja töötajate kogunemiskohad 07. oktoobril k.a kella 14-st kella 24-ni. Õpetaja nimi tähistab klassiruumi. Täiendatud 27.09.

Austatud vilistlased! Kadrina kooli 115. ja Kadrina Keskkooli 60. aastapäeva tähistamine ning vilistlaste kokkutulek toimub laupäeval, 7. oktoobril k.a.

Kutsume vilistlasi kohtuma ja kõnelema oma kunagise kooli praeguste õpilastega. Soovi ja valmisolekut saab avaldada 31. maini.

Kõik vilistlased on oodatud täitma veebipõhist küsitlust. Vastuseid ootame 10. aprillini.

Eelteade: Austatud vilistlased! Kadrina kooli 115. ja Kadrina Keskkooli 60. aastapäeva tähistamine ning vilistlaste kokkutulek toimub 7. oktoobril 2017. aastal.

Sa oled siin: Avaleht Vilistlastele Aastapäev