Kutse kohtuma

Kutsume vilistlasi kohtuma ja kõnelema oma kunagise kooli praeguste õpilastega. Soovi ja valmisolekut saab avaldada 31. maini.

Hea Kadrina Keskkooli vilistlane!

Sel sügisel tähistab Kadrina Kool 115. ja Kadrina Keskkool 60. sünnipäeva. Soovime, et kooli sünnipäeva puhul saaksid kokku olevik ja minevik, et koos kujundada tulevikku.

Palun leia aega reedel, 6. oktoobril, et kohtuda oma kunagise kooli praeguste õpilastega, kes väga ootavad Sinuga kokkusaamist ja et Sa

• pajataksid neile oma kooliajast ning elust ja õpingutest pärast kooli;
  • räägiksid kõigest, mis aitas sul leida sisemise motivatsiooni enesearendamiseks ning sihi elus;
  • osutaksid ohtudele ning sellele, kuidas neid vältida;
  • räägiksid eneseusaldusest ja eesmärkidest, valikutest ja vastutusest;
  • kindlasti jagaksid, kuidas alal hoida elurõõmu ja nautida kõike, mida teed.

Kui soovid oma noorte koolikaaslastega sügiseses Kadrinas kohtuda, pane kirja, millises kooliastmes ja mitme klassiga (üks klass = üks kohtumine = 45 minutit) oled valmis kõnelema. Täpsema info päeva korraldusliku poole kohta avaldame septembris.

Palun anna meile teada, mis teemal ja millises kooliastmes oleksid valmis esinema, täites antud vorm hiljemalt 31. maiks 2017.

Meeldivate kohtumisteni!

Aastapäeva korraldava komisjoni nimel Ingrid Vaikmaa