Ja saalis vallandus enneolematu mürgel...

Arvutiõpetaja Holger Bremen ennustab, et 25. novembri õhtu CADrina konkursil kujuneb tihedaks rebimiseks.

Holger Bremen on Kadrina Keskkooli arvutiõpetaja ning ühtlasi annab ta CAD-joonestamise tunde gümnaasiumiastmes. Holger on lõpetanud Kadrina Keskkooli ja õpib hetkel Tallinna Tehnikaülikooli tehnikaõpetaja ning tööstus- ja tsiviilehituse erialadel.

Intervjueeris Laura Tervonen, Kadrina Keskkooli meediagrupi liige.

Esimene mälestus, mis Teile seoses CADrinaga kohe pähe torkab?

Kõige enne meenub loomulikult esimese CADrina hetk, kui teatati lõplikud tulemused - Kadrina meeskond jättis sel korral ju karika koju. See mürgel, mis saalis selle peale vallandus, oli midagi enneolematut. Ma ei tea, kas esimese võistluse võit rikkus publiku ära, aga taolist kaasaelamist pole hiljem ette tulnud.

Milline on Teie panus CADrinal? Mida täpsemalt teete?

Minu osaks on Kadrina Keskkooli võistlejate ettevalmistamine. Püüan anda võimalikult paljudele piisavad oskused, et nad oleksid suutelised oma kooli esindama. Tihtilugu ongi mõned väga tublid võistlejad jäänud võistkonnast välja, kuna "varumeeste pink" on meil reeglina väga pikk.

Oskate välja tuua ehk mõned nimed, kes sel aastal suure tõenäosusega osalevad või on need juba kindlalt otsustatud?

Võistkonnad moodustavad õpilased ise, seetõttu ma kindlaid nimesid hetkel välja ei pakuks. Ilmselt on esindatud nii 12. kui ka 11. klass ja nagu meie koolis tavaks saanud, ei pane me välja ainult mehiseid võistkondi.

Väike ennustusmäng: milliseks kujuneb 25. novembri õhtu? Kes võidab? Kuidas Kadrina võistkonnal seejuures läheb?

25. novembri õhtu kujuneb otseloomulikult tihedaks rebimiseks, mille absoluutselt kindlasti võidab Kadrina esindus... või keegi teine. Loodetavasti on kohal publik, kes tunneb iga võitja ja iga tulemuse üle rõõmu.

Milliseks kujuneb aga CADrina tulevik?

Seni on igal aastal CADrina kasvanud ja arenenud. Olen kuulnud, et korraldajail on uusi ja põnevaid mõtteid küllaga. Pole kahtlustki, et üritus on tulevikus veelgi suurem, huvitavam ja parem.

Holger Bremen