CADrina külaliste emotsioonidest ja ootustest

Miks Te siin olete? Mis emotsioonid ja ootused Teil on tänase õhtuga? Nii uuris CADrina ajal külalistelt Kadrina Keskkooli meediagrupi liige Caroline Karus.

Birgit:

Mind huvitab joonestamine ja selle jälgimine ning saan siit kindlasti ka uusi teadmisi. Minu emotsioonid on väga positiivsed ja tänane tuleb väga huvitav ning lootuses on ikka, et Kadrina võidaks.

Kristi:

Saadan siin ühte võistkonda, mulle väga meeldib CADrina, arendab ja annab uusi teadmisi. Emotsioonid on jumala laes, aga Taukariga lähevad veel kõrgemale. Täna saab kindlasti palju nalja ja õhtu tuleb ülilahe.

Joosep:

CADrina on väga äge, vahepeal on natuke igav, kuid siis tõstavad super esitused tuju jälle üles. Ootan, et Kadrina teeks TTÜ-le ära ja Taukar teeks ägeda esituse.

Liili:

See on ikkagi ju aasta sündmus nii Kadrinale kui ka Kadrina Keskkoolile ning ma väga pooldan CADrinat. Võistlust võiks rohkem promoda, et tuleks külalisi üle Eesti kokku. Muidu on üritus super hea ja ma naudin väga meelelahutusliku poolt. Emotsioonid on väga head ja ootan huviga võistluse lõppu.

Mirja:

Ma olen esimest aastat ja juba praegu võin öelda, et olen järgmine aasta ka kohal. Emotsioonid on laes ja siin on väga äge. Ootan Kadrina võitu ja Taukarit.

Henri:

Tulin seltskonda nautima ja loosiga võitma. Räpparid on päris head ja tuju väga tore. Mitte ükski reede pole ilma peota hea!

Mairin:

Olen käinud siin aastaid, kuna olen üks esinejatest ja mulle meeldib siin, saan asjadega kursis olla. Lava taga olin ma väga närvis, kartes, et midagi läheb sassi esinedes. Olen oodanud CADrinat kuid ja terve see aeg on mul ärevus ja põnevus sees olnud. See aasta on päris palju rahvast, aga võiks veel rohkem olla. Ootan võimsat olemist ja et Taukari esinemine oleks super.

Evelin:

Käinud olen siin CADrina esimesest üritusest peale ja mulle meeldib siin. Emotsioonid on rõõmsad ja väga elevil, kuna hoian pöialt võistlejatele. Tahaks Taukarit kuulata.

Minna:

Ma soovin olla Kadrina Keskkooli üritustega kursis ja siin on väga huvitav. Mu meeleolu on positiivne ja see on väga kõrgel laes ning rahvas on ka köetud juba üles. Loodan, et rahvas on super ja et Taukarit kuulata oleks äärmiselt huvitav ja meeldejääv.

Liis:

Tulin võistlust jälgima, et saaks ka kaasa elada enda inimestele. Siin on väga lõbus ja naljakas ning väga ägedad inimesed. Kõik on laes.

Maryte:

Mind kutsusid sõbrannad ja nad rääkisid kui äge see on ning siiamaani olen ma nendega täiesti nõus ning loodan, et nii jääb õhtu lõpuni. Tuju on väga positiivne, naljakas ja lõbus.

Esineb Karl-Erik Taukar

Sa oled siin: Avaleht Uudised CADrina CADrina külaliste emotsioonidest ja ootustest