CADrina publik oli energiline!

Kui palju aga CADrina festivaliõhtul esinenud Karl-Erik Taukar CADrinast tegelikult teab? Intervjueeris Kadrina Keskkooli meediagrupi liige Liisa Vakulenko.

Kas teate mis on CADrina ja mis on joonestamine?

Ma nii palju tean, et see on mingi kift tarkvara, mille abil saab joonestada. Kui kohale tulin, siis hakkasin ka kohe uurima, mis toimub. Meie võõrutaja, kes meid siin vastu võttis, ikka rääkis millega siin tegeletakse. Ja et TTK võitis. Alati kui ma lavale lähen, viin ennast kurssi, et kellele ma laulma hakkan.

Olete varem Kadrinas käinud?

Ja, ma olen siin samas koolimajas käinud koolikontserti andmas. See oli kas 2015. või 2014. aastal.

Kas teile on ka võimalus töövarjuks tulla?

Üldiselt on mul olnud ühel päeval korraga kolm töövarju. Mul on tõsine mõte, et mingil aastal rendin endale väikebussi ja siis sõidan oma 25 töövarjuga mööda linna ringi. Näitan, kuidas siis muusiku elu käib. Aga see on alles plaan.

Kuidas hakkasite täiskohaga muusikuks?

See et muusika igapäevaseks tööks muutus, seda ei saanud nagu ette planeerida. Kitarrimänguga tegelen juba 15 aastat. See, mis viimase 4 aasta jooksul toimunud, on lihtsalt avalikkusele tuttavam. Noortebändides osalesin juba ammu.

Kust sai kutselise muusiku tee alguse?

2012 ja Eesti otsib superstaari.

Kas laulmisest, kontsertidest ka tüdimust on?

Üldsegi mitte. Väga hea meelega teen seda, ootan alati, millal saab laulda. Kui vahel on pikem paus kontsertidel sees, siis juba unistan, et oh saaks jälle lavale minna.

Kuidas läks CADrina esinemine? Milline oli publik?

Kõik läks hästi. Rahvas oli mõnus ja laulis kaasa. Minu arust oli publiku energia väga hea.

Karl-Erik Taukar

Sa oled siin: Avaleht Uudised CADrina CADrina publik oli energiline!