Väga põnev on panna kokku erinevaid stiile

Kadrina Huvi- ja Noortekeskuse juht, tantsujuht, avapaugu tantsulavastaja Marge Mägi: "Käivad tantsulised pingutused CADi avapauguks. Meid on 20ne ringis ja vanuseks 12-26 ning lisaks veel rahvatantsijad, keda on 30ne ringis ja vanuseks 10-16. Tantsulist liikumist dikteerib paljuski muusikapala, milleks on meie tantsu puhul ansambel Waxxersi lugu "Its Okay".

Lähtuvalt sündmuse teemast anname edasi noorte intensiivselt, kuid ometi positiivselt kulgevat elu. Loomingu seisukohalt on väga põnev panna kokku erinevaid stiile ning seda kõike sobitada ühe muusikapalaga."

Marge Mägi selgitas: "Sel korral on minu motivatsiooni üleval hoidnud avapaugu lavastaja Tarmo, kes on väga positiivne ja loominguline. Kuna sisse on viidud üsna mitu uuendust, siis soovitan huvilistel õigel ajal platsis olla, et keegi midagi põnevat maha ei magaks. Pärast sündmust on konstruktiivne kriitika igati teretulnud, sest see on väga suureks abiks korraldajatele. Selle päeva jooksul võiks osa saada võimalikult paljust pakutavast ning õhtusel finaalvõistlusel omadele pöialt hoida."

Marge Mägi

CADrina sündmused 24. novembril kell 13-22 on prii pääsuga kõigile huvilistele.

Sa oled siin: Avaleht Uudised CADrina Väga põnev on panna kokku erinevaid stiile