Inglise keele etluskonkurss

3. aprillil toimus Rakvere Eragümnaasiumis maakondlik inglise keele etluskonkurss 3.-5. klassidele. Sellel meeleolukal ja hästi organiseeritud üritusel astus lavale ühtekokku üle 50 etleja. Žüriisse kuulus neli Briti sõdurit ning üks ajakirjanik. Igas vanuseklassis jagati välja esimesed kolm kohta.

Meie kooli esindasid Mirtel Römer (3.a), Karoline Kalja (4.a) ja Ellen Räbovõitra (4.a). Kõik kolm tüdrukut olid väga tulbid ja esitasid oma luuletusi ilmekalt ning ladusas inglise keeles. Karoline Kalja saavutas oma sõbra Aleksandra Jastremskajaga (4.a) kahasse kirjutatud luuletusega 4. klasside arvestuses I koha.

Palju õnne ja head sulejooksu järgmisekski aastaks!

Kadrina Keskkooli etlejad   Etluskonkursi parimate ühispilt

Kaire King, inglise keele õpetaja

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid Inglise keele etluskonkurss