20. mail tõmmati Lääne-Virumaa Keskraamatukogus joon alla maakonna Nukitsa konkursile ja Nukitsa pilditeo tulemustele. Külla oli tulnud lastekirjanik Kairi Look.

Meie koolist osalesid 2.c klassi õpilased ning Nukitsa pilditeo tegijad raamatusõprade ringist. Nukitsa pilditeoks pidi valima ühe Nukitsa konkursil võistleva raamatu ja sellest ühe illustratsiooni lavastama. Raamatusõprade ringis valisime selleks raamatuks Triinu Laane "Luukere Juhani juhtumised". Pilditeolisteks olid Siim 1.c klassist ning Mari, Kristjan ja Robi 2.c klassist. Lapsed said ka vääriliselt auhinnatud. Kõigil oli võimalik suu magusaks teha ja kirjanikult autogrammi küsida.

Aitäh kõigile osalejatele!

Anneli Sild
raamatusõprade ringi juhendaja


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo