Meeskonnamäng Creatlon

2017/18. õppeaastal võtsid Kadrina Keskkooli õpilased esmakordselt osa ettevõtlusalasest meeskonnamängust Creatlon. Creatlon on võistlus, kus 3 etapi tulemusena leitakse Eesti parimad kreatleedid.

Creatlonis saab end proovile panna kolmel alal:

1) I etapp - TEADMISED. Online viktoriin majandusest ja ettevõtlusest toimus 5. oktoobril 2017.

2) II etapp - ETTEVÕTLUSALANE MEESKONNATÖÖ. Vahemikus 31. oktoobrist 4. detsembrini 2017 tuli lahendada 4 kompleksset ülesannet.

3) III etapp - LOOVUS.

II etapil saavutas meie kooli naiskond H2O (8.b klassi õpilased Anita Algus ja Hanna-Eliise Liivak) 4. koha, kokku osales 67 võistkonda. Maksimaalne punktisumma II etappil oli 100 ja H2O sai 78,67 punkti (vt tulemusi).

I etapil ehk viktoriinil sai Anita 30 punktist 23 punkti ja jäi üldarvestuses 77.-164. kohta jagama, Hanna-Eliise sai aga 18 punkti ja jäi edetabelis 649.-789. kohta jagama.

Meeskonna lõplik tabelikoht selgub pärast 3. etappi.

Võistlus Creaton on mõeldud 7.-9. klassi õpilastele ja selle korraldajaks on Junior Achievement Eesti koos EBS Gümnaasiumiga.

Kirjutas Anita Algus, 8.b klass

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid Meeskonnamäng Creatlon