Ingliskeelne kõnevõistlus "Estonia 100"

20. veebruaril toimus Rakvere Gümnaasiumis esimest korda ingliskeelne kõnevõistlus Lääne-Virumaa gümnaasiumiastme õpilastele.

Ette oli teada üldteema "Eesti 100", aga täpsema teema said kõik noored teada alles vahetult enne esinemist. Siis oli 3 minutit aega eraldi ruumis oma kõne ettevalmistamiseks ning tuligi astuda Rakvere Gümnaasiumi väärikas aulas kõnepulti, et oma kõne žüriile ja teistele kuulajatele esitada. Et ülesanne nõudis parasjagu julgust ja pealehakkamist, ei olnud osalejaid just väga palju. Seda hinnatum on nende 12 õpilase tarmukus, kes ei pidanud paljuks end proovile panna.

Võit läks Kundasse, aga teisele kohale rääkis end Kadrina Keskkooli 12. klassi õpilane Aleksander Frolov.

Kiitus ka teistele Kadrina Keskkooli oraatoritele - Kaisa Nele Hendla ja Reio Opromei 10. klassist, Taavi Tikkerber 11. klassist ja Maiki Ling 12. klassist.

Kadrina Keskkooli tiim

Kirjutas ja pildistas Merike Sikk, inglise keele õpetaja

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid Ingliskeelne kõnevõistlus "Estonia 100"