Keskkonnaalaste uurimistööde konkurss

Selgunud on õpilaste keskkonnaalaste uurimistööde üle-eestilise konkursi tulemused. Meie kooli abiturient Annika Viiksaar saavutas tihedas konkursisõelas gümnaasiumiastmes tubli 8. koha.

Annika osales tööga "Kadrina Keskkooli siseruumide õhu mikrofloora ning selle sõltuvus ruumide suhtelisest õhuniiskusest ja õhutemperatuurist" ning tema juhendajateks olid õpetaja Siret Pung ja Rakvere Haigla mikrobioloog Lele Liiv.

Tänavu kvalifitseerus konkursile 50 uurimust. Retsensentide hinnangute põhjal kutsuti 22. märtsil Tartu Loodusmajas toimunud konverentsile oma töid esitlema 9 parima põhikooli ja 11 parima gümnaasiumi vanuseastme uurimistöö autorid.

Keskkonnaalaste uurimistööde 2018. aasta konkursi tulemused (kõik tulemused pdf-failina)

Keskkonnaalaste uurimistööde konkurss 2018

Annika Viiksaar on kutsutud oma uurimistööd kaitsma ka õpilaste teadustööde riikliku konkursi II vooru, mis toimub 12.-13. aprillil õpilaste teadusfestivalil Tartus Eesti Rahva Muuseumis.

Õpilaste teadustööde riikliku konkursi teine voor 2018

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid Keskkonnaalaste uurimistööde konkurss