Eelmisel nädalal külastasid 9.a ja 9.b klassi õpilased Eesti Tervisemuuseumit ja PROTO avastustehast.

Tervisemuuseumis õpiti ja korrati giidi abiga ning iseseivalt inimese elundkondade tööd ning evolutsiooni, saadi täiendada tervishoiuga seotud teadmisi.

PROTO avastustehases, mis asub Noblessneri elamuskeskuses, sukelduti virtuaalreaalsusse – VR-prillide abiga sai liikuda maakoore sisemusse, kihutada isesõitva autoga, uudistada ookeanipõhja jne. Tegevuseksponaadid võimaldasid katsetada ning mõista füüsikalisi nähtusi mänguliselt, põnevalt ja hoopis uue nurga alt. Õppeprogrammides "Allveelaevad" ja "Kuumaõhupall" sai katsetada füüsikaga seotud nähtusi ning korrata mängulises võtmes põhitõdesid.

Õpilaste arvates oli õppepäev huvitav, hariv ning ka põnev, giidid olid toredad, sai uusi teadmisi ning palju ise katsetada. Oli hea vaheldus tavalisele koolipäevale.

Siret Pung
bioloogiaõpetaja

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel