Orienteerumine

21. aprillil toimus Tartu linnas Jüriööjooks, mis on Eestis igal aastal jüripäeva paiku peetav öine teateorienteerumisvõistlus ja mis tänavu kandis järjekorranumbrit 59.

Võistkonna suuruseks on viis liiget, kellest kaks on naised, joostakse järjestuses mees-naine-mees-naine-mees. Võistlusarvestust peetakse noorte, täiskasvanute ja veteranide klassis.

Võistlusega mälestatakse 1343. aasta Jüriöö ülestõusu.

Teist aastat järjest võitis noorteklassi Rakvere OK võistkond, kuhu sel aastal kuulusid Kadrina Keskkooli õpilased Liis-Marii Kaso (7.a), Aigi Einmaa (8.a), Ragnar Rooba (9.a) ning Rakvere Gümnaasiumi õpilased Sander Pritsik ja Siim Turban. Kõik noored orienteerusid ööpimeduses suuremate vigadeta ning võitlesid võidu nimel väga südikalt. Üldarvestuses saavutasid noored 21. koha 64 võistkonna seast.

Rakvere OK noortevõistkond

Vaata lisaks: Tulemused (põhiklass)

Kirjutas ja pildistas Raili Rooba, orienteerumistreener

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Orienteerumine