Võrkpall

31. jaanuaril võistlesid Kadrina Keskkooli 2.-3. klasside õpilased 2019. aasta Swedbank Pallilahing maakondlikul etapil. Poisid saavutasid I koha ja tütarlapsed II koha (väga tasavägises vastasseisus kaotati vaid hilisemale võitjale Rakvere Reaalgümnaasiumile).

Kokku osales Lääne-Virumaa pallilahingus 5 poiste ja 6 tüdrukute võistkonda.

Iga piirkonna (maakonnad + 5 linna) kaks paremat võistkonda (kokku 40 poiste ja 40 tüdrukute võistkonda) osalevad veebruarikuus pallilahingu finaalturniiril Tartus.

Tüdrukud mängisid koosseisus Gete Aasa, Adele Jäetma, Mirtel Römer, Grete Uusküla, Hannaliisa Aasumets, Lii Mitt, Keiti Ruutupõld, Lisette Järvi, Lisandra Möldre.

Poisid mängisid koosseisus Martin Vadi, Otto Truu, Egert Helir Porval, Rain Joosep Parve, Martti Soini, Ken-Markus Kalvet, Roger Vool.

Õpilasi saatsid õpetajad Rutt Kuusemäe ja Ülle Kink.

Swedbank Pallilahing on 1.-3. klassi õpilastele mõeldud lihtne ja lõbus pallimäng, mis sobib suurepäraselt noortele, kes võrkpalliga alles esimest teretutvust sõlmivad. Mängu eesmärgiks on saata pall ülaltsööduga üle võrgu nii, et see maanduks vastase väljakupoolele ning püüdes palli takistada maandumist oma väljakupoolele.

Võistkonnad koos juhendajatega