Võrkpall

Pühapäeval, 2. juunil lõppes Võru Spordikooli välisväljakutel kolm päeva kestnud kuni 14-aastaste noorte minivõrkpalli Eesti meistrivõistluste finaalturniir, millest võttis osa 20 poiste ja 20 tüdrukute võistkonda.

Esimest korda pääsesid finaalturniirile Kadrina Keskkooli tüdrukud.

Algselt olid võistkonnad jagatud nelja viieliikmelisse alagruppi. Kadrina kooli tüdrukud võitsid alagrupis Tartu Olerex/Veski Mati ja Pärnu Spordikooli naiskondi ning kaotati hilisemale meistrile Rae Spordikool/Peetrile ja Selver Tallinnale.

Meie tüdrukud mängisid edasi kohtadele 9.-16. Võideti veel Palusalu Spordiklubi ja Tartu Kalevit, kaotati Lähte/Tartu Valla, Saaremaa, Võru ja Rakvere Spordikoolide võistkondadele. Kokkuvõttes seega 13. koht.

Tüdrukud arenesid iga mänguga ja arvestades meie vähest mängukogemust, oli see väga hea tulemus.

Kadrina Keskkooli võistkonnas mängisid Kairi Manninen, Adela-Roksett Kovaljova, Inger Rummo, Rahel-Marta Pihel, Karmel Veide, Kirsika Kaegas, Kätriin Kotiesen.

Minivõrkpalli U14 vanuseklassi tüdrukud

Jaan Rummi, kehalise kasvatuse õpetaja ja võrkpallitreener

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Võrkpall