Kolmel järjestikusel päeval peetud maakonna eri vanuseklasside jõuluvõistlusest kergejõustikus võttis osa 21 Kadrina Keskkooli õpilast.

Enamik neist on trennis käinud juba mitu aastat ja omavad seega ka piisavat võistluskogemust, osadele oli see võistlus aga esimeseks proovikiviks. Statistikat tehes tuli välja, et 11 meie võistlejat tuli esikolmiku kohtadele, paljud ka mitmel alal, esikuuikusse lisandus veel 6 võistlejat.

Tegemist oli traditsioonilise aastat kokkuvõtva spordiüritusega, mille iga päeva lõpetas ühine tordisöömine ja viimasel päeval, kui võistlesid U14–U20 vanuseklassid, toimus ka käesoleva aasta parimate Lääne-Virumaa noorkergejõustiklaste autasustamine. Meie koolist olid nendeks vennad Gregor ja Roger Pilt.

Uuel, 2020. aastal toimub üleminek järgmisesse vanuseklassi ja kui Gregor saab endiselt võistelda U18 vanuses, siis Roger läheb U16 vanuseklassi, mis tähendab ees ootavaid aasta vanemaid konkurente ning raskemaid heite- ning tõukevahendeid, samuti kõrgemaid tõkkeid koos pikemate vahedega. Loodan siiski, et tõkked on uuel aastal kõigile võimetekohase kõrgusega ning aasta tuleb edukas ja õnnelik!

Võistlustulemused, millega saadi koht esikuuikus:

Tüdrukud 2011

Lisann Uusküla – 60 m jooks I koht  (9,7); 60 m tõkkejooks I koht (10,9); kaugushüpe I koht (3.70)

Marta Mitt – 60 m tõkkejooks II koht (11,5); 60 m jooks III koht (10,5)

Eliise Piispea – 60 m jooks II koht (10,5); kaugushüpe II koht (3.14); 60 m tõkkejooks 4. koht (12,0)

Tüdrukud 2010

Gertrud Kaubi – kaugushüpe II koht (3.64); 60 m tõkkejooks III koht (10,9); 60 m jooks 4. koht (9,7)

Keiti Ruutupõld – 60 m jooks 5. koht (9,8); 60 m tõkkejooks 5. koht (11,3); kaugushüpe 6. koht (3.15)

Tüdrukud 2009

Lii Mitt – kõrgushüpe III koht (1.05); 60 m tõkkejooks 4. koht (11,00); 60 m jooks 6. koht (9,9)

Elerin Pilt – kõrgushüpe 4. koht (1.05)

Tristina Rummo – kõrgushüpe 6. koht (1.00)

Poisid 2009

Karl Robert Pruul – kaugushüpe III koht (3.41); 60 m jooks 4. koht (10,1)

Romet Pipenberg – kõrgushüpe 4. koht (1.10); kaugushüpe 5. koht (3.10)

Tüdrukud 2008

Elise Tõnurist – kõrgushüpe II koht (1.30); kaugushüpe 4. koht (3.98)

Poisid 2008

Rico Roven Rohtla – kõrgushüpe II koht (1.30); kaugushüpe 5. koht (3.91); 60 m tõkkejooks 5. koht (10,6); 60 m jooks 6. koht (9,6)

Albert Pukk – 60 m tõkkejooks 4. koht (10,5); kaugushüpe 4. koht (3.95); 60 m jooks 5. koht (9,6); kõrgushüpe 5. koht (1.10)

Poisid U14

Roger Pilt – 60 m jooks I koht (8,18); 60 m tõkkejooks I koht (9,41); kaugushüpe II koht ( 4.99); kuulitõuge 6. koht (8.02)

Tüdrukud U16

Rosabel Klopp – kaugushüpe III koht (4.37); 60 m jooks 4. koht (9,15)

Reele Raap – kõrgushüpe 5. koht (1.30)

Poisid U18

Gregor Pilt – 60 m tõkkejooks II koht (8,80); kaugushüpe III koht (5.80)

Ülle Kink,
kehalise kasvatuse õpetaja ja kergejõustikutreener

Lääne-Virumaa noorte jõuluvõistlus, 2008.–2009. a sündinud (10.12.2019, Rakvere)
Lääne-Virumaa noorte jõuluvõistlus, 2010.–2012. a sündinud (11.12.2019, Rakvere)
Lääne-Virumaa noorte jõuluvõistlus, U14–U20 (12.12.2019, Rakvere)

Meie kooli kergejõustiklased (snd 2008–2009)
Meie kooli kergejõustiklased (snd 2010–2012)
Meie kooli U14–U18 vanuseklassi kergejõustiklased