Lääne-Virumaa gümnaasiumide ja keskkoolide algklasside kergejõustiku meistrivõistlusted toimusid 10. septembril Rakvere staadionil. Kadrina Keskkool saavutas võistkondlikus arvestuses II koha!

Meie kooli nooremate (1.–3. klass) 14-liikmeline võistkond oli tubli, võitis koolide arvestuses esikoha (eraldi ei autasustatud). 4.–5. klasside võistkonnas oli 17 õpilast. Vanematel õpilastel oli lisaks individuaalaladele kavas ka pendelteatejooks (8 tüdrukut + 8 poissi), kus saavutasime III koha. Üldkokkuvõttes Kadrina Keskkoolile II koht.

Kadrina Keskkooli hõbedasesse võistkonda kuulusid järgmised õpilased:

1.–3. klassi tüdrukud

Mirell Maasing, Eliise Piispea, Katre Roots, Karolin Olev, Geidy Ratsov

1.–3. klassi poisid

Sander Aasa, Aron Lavrits, Steven Objartel, Kermo Ruutupõld, Andreas Rego, Karl-Peeter Tabun, Janar Jaakson, Roven Ren Mägi, Forlanden Tunder

4.–5. klassi tüdrukud

Lisandra Möldre, Adele Jäetma, Gertrud Kaubi, Keiti Ruutupõld, Tristina Rummo, Arleen Klopp, Lisbet Kotiesen, Iiris Holm, Mairit Lehemets

4.–5. klassi poisid

Marthen Balõtšev, Revor Mägi, Roger Vool, Remo Ratsov, Ken-Markus Kalvet, Karl Robert Pruul, Otto Truu, Egert Helir Porval

Rutt Kuusemäe,
kehalise kasvatuse õpetaja

Vt lisaks: Võistluste protokoll (10.09.2020, Rakvere)