Lääne-Virumaa algklasside (1.–3. klassid) 2022. aasta kergejõustikuvõistlustel 8. septembril käisid Kadrina Keskkooli esindamas 9 õpilast.

Noorim oli Remo Ruutupõld 1.b klassist ning ülejäänud võistlejate seltskond oli pärit 3.b klassist, nendeks olid Mithra Mooses, Birgit Salve, Mia-Liset Iila, Mirelle Semjonov, Ott Kaubi, Reio Pihkanen, Tristan Ehavald ja Kert Nurgamaa.

Osaleda sai 60 m jooksus, kaugushüppes, palliviskes ja 400 m jooksus. Võistlejaid oli igal kavasoleval alal 50 ringis, seega konkurents oli ääretult tihe ja seda enam tuleb hinnata neid, kes suutsid 6 parema hulka jõuda ja endale medali kaela saada.

Tüdrukud

Mirelle Semjonov – 6. koht 400 m jooksus (1.33,80)

Poisid

Tristan Ehavald – II koht 400 m jooksus (1.18,18)

Kert Nurgamaa – III koht kaugushüppes (3.32); 5. koht 400 m jooksus (1.21,00)

Ott Kaubi – 5. koht palliviskes (30 m)

Meie kooli noored kergejõustiklased (1.–3. klassid)
Meie kooli noored kergejõustiklased (1.–3. klassid)

4.–5. klasside samal võistlusel, mis toimus 13. septembril, olid võistlustules 4.a klassist Andreas Rego ja Roven Ren Mägi, 4.b klassist Kermo Ruutupõld, Karolin Olev ja Geidy Ratsov, 5.b klassist Marta Mitt ja Eliise Piispea.

Tüdrukud

Marta Mitt – III koht palliviskes (36 m)

Geidy Ratsov – 4. koht 400 m jooksus (1.21,70)

Poisid

Kermo Ruutupõld – 6. koht kaugushüppes (3.42)

Andreas Rego – 7. koht kaugushüppes (3.41)

Meie kooli noored kergejõustiklased (4.–5. klassid)
Meie kooli noored kergejõustiklased (4.–5. klassid)

8. septembril toimunud Lääne-Virumaa noorte kergejõustiku karikavõistlustel tuli kahe võidukarikaga koju Rosabel Klopp, kes võitis U18–U20 ühisarvestuses nii kaugushüppe tulemusega 4.74 kui ka 100 m jooksu tulemusega 14,43.

Ülle Kink
kehalise kasvatuse õpetaja ja kergejõustikutreener

Rosabel Klopp (vasakul)

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo